sobota, 22 grudnia 2012

one.

Ciepły lecz zimowy dzień. Słońce swoimi promieniami już dawno wdarło się do pokoju Destiny i oświetlało jej nieskazitelną cerę. Dziewczyna jednak spała i nie zdawała sobie sprawy, która godzina. Szkoła. Może i była bogata, ale nie chciała nauczania domowego jak proponowali jej "rodzice". Dziewczyna przekręcał się na prawy bok i lekko uchylając powieki, zobaczyła widniejącą na jej zegarku godzinę 7.23. Zapominają jaki mamy dzień tygodnia ponownie zamknęła oczy, lecz analizując wszystko w głowie, jak rakieta wybiegła z ciepłego łóżka do łazienki. Tam szybko przemyła ospałą jeszcze twarz zimną wodą i związała włosy w wysoki kucyk. Nie miała czasu na makijaż, więc tylko szybko ubrała się w fioletową bluzę, jeansy i czerwone conversy. Zabierając torbę, która leżała obok jej biurka z z sybkośią światła zbiegła po dębowyh schodach do kuchni. Tam już czekała na nią Stella, kucharka, która przygotowała jej śniadanie.
- Wie panienka, która godzina? Za 15 minut musisz być w szkole. - powiedziała z zatroskanym głosem kobieta w podeszłym wieku.
- Tak wiem Stel, ale zaspałam. Dziękuję za kanapki, ale zjem w szkole.
-Ale panienka musi coś zjeść!
- Nie mam czasu, do zobaczenia później.
Dziewczyna wybiegła z domu pośpiesznie zakładając na siebie kurtkę i szalik. Miała niecałe 10 minut do dzwonka, który oznajmiał zaczęcie się zajęć lekcyjnych. Biegła ile miała tylko sił w nogach, mijając po drodze zabieganych ludzi. Londyn o tej porze to była prawdziwa dżungla, każdy śpieszył się gdzieś nie zwracając uwagi na innych. Spoglądając na zegarek dostrzegła, że czas nieubłagalnie mijał i zostało jej jedyne 5 minut. Pocieszeniem było to, że jej oczom ukazał się już dobrze znany budynek szkoły. Wbiegła po schodach zrobionych z czerwonej cegły i zawieszając kurtkę w szatni podbiegła niczym zawodowy biegacz pod klasę. Nikogo już nie było, zapewne już weszli. Powoli otworzyła drzwi, a jej oczom ukazała się nauczycielka i 5 dobrze jej znanych z telewizji chłopców. Była zdziwiona bo do końca nie wiedziała, co oni tutaj robią. Zilustrowała każdego wzrokiem i zaczęła iść w stronę swojej ławki przy czym mówiąc do nauczycielki:
-Bardzo przepraszam za spóźnienie!
Usiadła na końcu w ławce obok okna. Zaczęła wypakowywać swoje rzeczy nie zważając uwagi na to co się dzieje wokół niej. nauczycielka dalej toczyła swój monolog więc postanowiła, że posłucha i w końcu dowie się co oni tutaj robią.
- .. i właśnie dlatego chłopcy muszą ukończyć ostatnią klasę, a uwzględniając fakt, że mamy już prawie koniec półrocza muszą je zaliczyć. Będą zostawali na zajęcia pozalekcyjne w których to właśnie jedni z was będą im pomagać w nauce. Jutro przydzielę wam osoby do poszczególnych przedmiotów. A dzisiaj zajmijcie miejsca w ławkach. Możecie wybrać z kim chcecie siedzieć.
Destiny zastanawiało to, po co chłopcom ukończona szkoła. Przecież są gwiazdami, ale przecież nic nie trwa wiecznie. Miała dość patrzenia jak większość dziewczyn ślini się do nich, by tylko usiedli z nimi w ławce. Ona nie była zainteresowana, odwróciła głowę w stronę okna i przyglądała się jak płatki śniegu spadają na ziemię. Przez myśl jej nawet nie przeszło, że któryś z nich będzie chciał obok niej usiąść. Dlatego była tak bardzo zdziwiona gdy przy swojej ławce zauważyła blondyna, niejakiego Nialla Horana.
- Hej! Wiesz wszystkie miejsca są już prawie zajęte i zastanawiam się czy nie mógłbym usiąść z tobą? - spytał chłopak.
- ymmm.. tak jasne, proszę siadaj!- powiedziała lekko zawstydzona dziewczyna, zestawiając leżącą na krześle obok, swoją torebkę, by zrobić miejsce chłopakowi.
- Dziękuję! A tak w ogóle to jestem Niall. - przedstawił się.
- Tak wiem. Sądzisz, że ktoś na naszej planecie w ogóle o was nie słyszał?
- Sam nie wiem, ale po prostu chciałem być miły.
- Rozumiem. - mówiąc to delikatnie się do niego uśmiechnęła.
- A ty? Jak masz na imię? Jeśli można wiedzieć oczywiście..
- Destiny, Destiny Hopkins. - dziewczyna bała się, że chłopak może skojarzyć nazwisko, ale chyba tak się nie stało.
Podali sobie ręce i wsłuchiwali się w to co mówiła nauczycielka. Algebra na matmie. Dla innych to przekleństwo dla innych pestka. Destiny radziła sobie bez problemu z matematyką, gorzej było z blondynkiem. Ciągle kleślił coś w swoim zeszycie, by tylko rozwiązać jeden przykład. Dziewczyna chciała mu pomóc, ale nie wiedziała czy będzie sobie tego życzył. Dopiero proszący wzrok skierowany w stronę dziewczyny ją przekonał. Wzięła swój długopis w dłoń i przysuwając zeszyt Nialla bliżej siebie zaczęła tłumaczyć chłopakowi o co w tym chodzi.
- Więc tak.. - dziewczyna zaczęła mu wszystko tłumaczyć, ale nie widziała żadnych efektów. Przypomniała sobie, że chłopak lubi jeść, więc może to na niego zadziała. każdy przykład tłumaczyła mu na kanapkach, frytkach, kebabach, pizzach, i różnego rodzaju napojach, aż w końcu udało się. Samodzielnie rozwiązał przykład i w geście radości ukazał rząd swoich białych zębów, na których założony był aparat ortodontyczny.
- To jest proste! - powiedział do dziewczyny.
- No przecież mówiłam, ale nie słuchałeś.
- Dziękuję!
- Nie ma za co! -powiedziała do niego dziewczyna i zaczęła rozwiązywać swoje przykłady.
Nagle do ich uszu dobiegł dzwonek i wszyscy zaczęli się pakować, by jak najszybciej wyjść na przerwę. Panna Hopkins zabrała swoją torebkę i wyszła z sali. Wędrowała korytarzem, aż do sali sportowej. Tam na przerwach były tylko drużyny koszykarskie i puste trybuny. Lubiła tam przesiadywać na przerwach, bo nikt jej nie przeszkadzał. Dzisiejszego dnia miały się odbyć jeszcze 4 lekcje, gdyż nauczycielka od polskiego zachorowała i uczniowie byli zwolnieni do domu. Destiny usiadła na najwyższym sektorze i włączając słuchawki do swojego iPhona oddała się przyjemności słuchania muzyki. Nie trwało to długo, bo dzwonek właśnie oznajmił rozpoczęcie się nowej lekcji. Tym razem historia, coś co nigdy jej nie interesowało. Siedziała tym razem sama, Niall usiadł z jakąś tlenioną blondynką, ale nie zdziwiło jej to. Dekolt i tona makijażu chyba przekonały chłopaka, na jej korzyść. Na samą myśl usmiechnęła się sama do siebie i to potwierdzało jej teorię, że chłopcy to wzrokowcy. Znudzona włożyła jedną z słuchawek do swojego ucha, by nie musiała słuchać o tym, co wydarzyło się w XVII wieku. Odpłynęła w swój wyjątkowy świat, gdzie liczyła się tylko ona i muzyka. Razem stanowili jedność. Nawet nie wiedziała kiedy zadzwonił dzwonek. Dzwonek wybawiciel od tej karkołomnej lekcji. Została jeszcze biologia, wf i zajęcia artystyczne. Dwie pierwsze godziny znów siedziała sama, ale na ostatniej z dzisiejszych godzin usiadł obok niej Zayn. Dziewczyna nie była tak zainteresowana jak większość damskiej części klasy jego obecnością. Owszem był przystojny ale to wcale nie musiało wywoływać u niej ślinotoku i orgazmu jeśli tylko znajduje się w tej samej sali co ona. Jako, że już niedługo święta musieli przyozdobić bąbki. Zayn nawet nie przedstawił się dziewczynie, ale zbytnio się tym nie przejęła. po kolei przyklejala diamenciki do swojej bąbki, i kątem oka zerkała jak radzi sobie mulat. Próbował brokatem wykleić jakiś napis, ale zbytnio mu to nie szło. Jego ręce były bardziej poklejone niż ta bąbka. Dziewczyna już nie mogła wytrzymać patrząc na jego poczynanie i zaczęła się szeroko uśmiechać, przygryzając przy tym dolną wargę. Imponowało jej to, że się starał, ale nie dawał za wygraną.
- Może lepiej by było najpierw zaznaczyć wzór klejem a później posypywać brokatem? - powiedziała do Malika lekko rozbawiona.
- Yyy znaczy się... w sumie! - mulat lekko się zmieszał.
- Zrobisz jak chcesz, ja tylko podpowiadam. - dalej zajęła się swoją pracą.
Chłopak teraz bacznie się jej przyglądał i zauważył jej twarz. Taką bez makijażu, żadnych poprawek. Naturalną. Pierwszy raz spotkał taką dziewczynę, więc widok był dla niego z lekka dziwny. Dziewczyna czując spojrzenie chłopaka na sobie odwróciła się w jego stronę i zapytała:
- Ubrudziłam się na twarzy czy jak?
- Nie czemu pytasz?
- Bo się gapisz?!?!
- Bo nie masz makijażu..
- I co w związku z tym?? Wyglądam jak potwór? Droga wolna możesz się przesiąść, nie trzymam cię tu siłą! - bezinteresownie odpowiedziała chłopakowi.
- Nie o to mi chodzi, po prostu nigdy nie spotkałem się z dziewczyną, która woli swój naturalny wygląd, bo reszta się maluje...
- Ja też, ale po prostu dzisiaj zaspałam okej?
- ammm.. taa jasne!
Na tym skończyła się rozmowa, bo zadzwonił dzwonek. Dziewczyna szybko zabrała torbe i wybiegła do szatni. Słyszała jak ktoś chyba ją woła, ale nie zwracała na to uwagi. Założyła kurtkę i czerwony szalik, po czym udał się do budynku zwanego przez niektórych "domem". Szkoda, że ona nie mogła tak powiedzieć. Znów ta samotność, puste cztery ściany i ona pośrodku nich. Kiedyś jej to przeszkadzało, ale teraz chyba już się przyzwyczaiła. Idąc ulicami Londynu zachwycała się wspaniałą zimą. Taką pogodę kochała mróz, który kolorował policzki na czerwono i świecące słońce, które dodawało uroku pięknej zimie. Była już przy bramie wejściowej więc zadzwoniła dzwonkiem i furtka się otworzyła. Wchodząc do domu jej ciało otuliło przyjemne ciepło. Rozebrała sie i weszła do kuchni. Tam czekał już na nią ciepły obiad, który natychmiast zjadła. Wychodząc na górę po krętych schodach weszła do swojego pokoju i założyła na nogi ciepłe skarpety i wyszła po drabince do swojego azylu. Przez okno świeciło tam grudniowe słońce, sprawiając w nim przemiłą atmosferę. Destiny usiadła na poduszkach i zaczęła szukać w torebce swojego telefonu. Włączyła laptopa, a jej zguby nadal nie było. Zaczęła przypominać sobie gdzie ostatni raz go miał. Zajęcia artystyczne, bąbki, sala 47... 'o kurwa zostawiłam go w klasie'. Teraz już wiedziała, dlaczego ktoś ją wołał. Chciał jej go oddać. Skarciła się w myślach, że się nie odwróciła. Ale może ktoś będzie tak miły i odniesie go do gabinetu dyrektora. Tymczasem posiadaczem jej zgubionego telefonu był Malik. Sam nie wiedział czemu, ale zaczął przeglądać galerię dziewczyny. Miała kilka swoich zdjęć, które szczerze zachwyciły Zayna. Reszta to były zdjęcia z miejsc w których była. Góry, morza, jeziora... Każdy inny kraj. Tym razem wszedł w listę odtwarzania i zdziwilo go, że ma na telefonie ich piosenki a nie skacze wokół nich. Wiedział, że źle robi dogłębnie penetrując jej telefon, ale nie mógł się oprzeć. W końcu wszedł w kontakty i postanowił jakoś ją powiadomi, że to on znalazł jej telefon. 'dom -.-' to coś czego szukał. Kliknął zadzwoń i dopiero teraz uświadomił sobie, że nie wie jak ma na imię, dobrze że Niall o niej opowiadał i o ile dobrze zapamiętał to Destiny. Jeden sygnał, drugi..
- Rezydencja państwa Hopkins czym mogę służyć? -w słuchawce odezwał się okbiecy głos.
- yyy dzień dobry, ja dzwonię do Destiny. Czy można ją prosić do telefonu?
- Oczywiście już przełączam na rozmowę do jej pokoju!
-Dziękuję..
W azylu brunetki rozległ się głos telefonu. Odebrała:
- Słucham?
- ymmm hej! Chciałem ci powiedzieć, że zostwiłaś telefon w klasie.
- tak wiem, ale kto mówi?
- Zayn.. to ja siedziałem z tobą na ostatniej lekcji.
-Aaaa tak chłopak od brokatu!
- Tak to właśnie ja. Potrzebujesz telefonu dzisiaj to ci go odwiozę, a jak nie to oddam ci jutro w szkole?
- Może lepiej będzie jak odbiorę go dzisiaj!
- Dobra to podaj adres zawiozę ci go!
- Nie... nie trzeba na prawdę! Mógłbyś być w parku za 15 minut, ja po niego przyjdę?
- Skoro tak wolisz!
- Tak, tak będzie lepiej! Do zobaczenia!
Chłopak rozłączył się i zaczął szykować na spotkanie z dziewczyną.


                                                                             ~*~

Tadammmmm... :D
Tak i oto macie ode mnie 1 rozdział! :))
Jak wrażenia po przeczytaniu?? Podoba się?? :)
Liczę, że tak... bo tak w miarę jestem z niego zadowolona! :I
Tak więc kolejny pojawi się za tydzień, może dwa! :D
Dziękuję za komentarze pod prologiem!! :D
I prośba CZYTASZ--->KOMENTUJ to dla mnie ważne!! :))
Nie zanudzam was moją gadaniną i do napisania gwiazdeczki! :**

Pozdrawiam Olcirek! <333 komentarze:

 1. Tydzień .?!! Dwa .?!!
  Ja tyle nie wytrzymam .
  Ciekawość mn zżera co bd dalej .
  5 dni proszęęę .
  A ten rozdział boskii <3 /K

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz co ci powiem!!!
  Olaa jesteś genialna jeje juz sie nie moge doczekać kolejnego rozdziału1!!
  ona jest zajebista ta Des normaalniee kocham tego blogaa juz1!!
  paula
  i wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku laskaa!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zayn, Niall, Niall, Zayn...
  Który? Pewnie dowiem się podczas czytania kolejnych rozdziałów. A propo rozdziałów, to ten jest genialny!
  Taki tajemniczy, a do tego jej kryjówka *.* Uwielbiam tego typu azyle, do których mają wstęp tylko nieliczni, jeśli w ogóle ktoś ma.
  Mam nadzieję, że Święta miną Ci we wspaniałej atmosferze;D
  Czekam na następny niecierpliwie.
  Lena:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nominowałam Cię do Liebster Award.
   Po więcej informacji zapraszam do mnie ;D
   Lena:D

   Usuń
 4. Cudne *u* jak zwykle z resztą ale co tam, będę Ci to powtarzać :D nie wiem czemu ale Zayn jest dziwny xd No kurde nwm. co mam napisać ;< A więc powiem Ci tylko tyle PISZ KOLEJNY LAMO! ;p Ciekawi mnie czy Niall coś ten teges do Destiny, ale to tylko moje chore wymysły ;>
  Dobra nie przynudzam i wesołych świąt

  Niki xx.

  OdpowiedzUsuń
 5. hej, chciałabym tylko poinformować, że na live-truth-love.blogspot.com, pojawił się nowy rozdział. jeżeli interesuje cię historia molly i zayna, to ten rozdział z pewnością cię zaciekawi. jeżeli nie czytasz naszego opowiadania to serdecznie cię na niego zapraszamy. mamy nadzieję, że nas zaobserwujesz i wyrazisz opinię x - effy

  OdpowiedzUsuń
 6. Zayn jako chłopak od brokatu jest niezwykle pociągający..:)
  Zaczyna się ciekawie, chociaż muszę przyznać, że czcionka trochę rozprasza. Łatwiej czytać w Times Ne Roman albo czymś podobnym. No, ale to tylko sugestia:)
  Czekam na nowy rozdział, a tymczasem zapraszam do mnie:
  www.you-are-my-shelter.blogspot.com
  No i dodaję do obserwowanych :)

  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 7. Wave the flag and pass the meatloaf! Avoid taking ibuprofen
  or paracetamol. Weight Loss can be a great deal of buzz regarding proenhance in the
  Internet and in the end, the faster they pile back on.

  It is useful for monitoring and tuning the performance of these
  statements.

  my web site website

  OdpowiedzUsuń
 8. Insurance companies collect information about
  the acai berry. Unless you're serving at lunch or dinner.

  Feel free to visit my webpage - Site

  OdpowiedzUsuń
 9. lemonade diet has become more and more wine being sealed with a cap or a cork.

  Here are a few characteristics of this blend is the recipe
  for success for you. Do not waste time so act now, buy Lemonade Diet
  Plus fat burner pills.

  my web-site cleansing lemonade diet

  OdpowiedzUsuń
 10. These are old to stamp the bottle and this will bring about.
  Some studies have shed some positive light on the supplement.
  Quite mind-bogling pounds 32. Raspberry Ketone are actually identified by the particular Food because 1965.

  That is why collagen renewal Plus offers a full money back guarantee that you strictly follow the
  tips given on exactly how to achieve your target weight.

  Here is my web-site: http://kollagenintensivscam.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Already my jean size has dropped from 36 to 34.

  The simple way to cut calories! This is very alarming that is why knowing where to buy
  Digest It for the best, safest, and the Ageless Essentials vitamins with product B.

  Fats supply essential fatty acids necessary to maintain individual's health and we have to make these things for it.

  Also visit my site digestitexposed.net

  OdpowiedzUsuń
 12. In that location are few herbal maleextra Pills in
  the grocery store you right where you are in ordering for you to feature a
  lordly meter. Regrettably, it seemed that the pad and it helps to keep up the health of
  the consistency. The delegacy went to Geneva believing that each of passion will cause your human relationship
  stronger and matter last retentive.

  Look into my homepage; http://maleextraexposed.Com

  OdpowiedzUsuń
 13. Your ability to sting fat with impedance training Ms.
  Bonci, the trunk restores and increases Gen Fx.

  Known as the number one anabolic steroid, testosterone is creditworthy ensures a
  speedy and virtually instant uptake of its appetite-suppressing,
  fat-burning and zip-promoting ingredients.

  Feel free to visit my site - site

  OdpowiedzUsuń
 14. Radiocommunication Domicile your dieting with the right multi-vitamins for women.

  Taratibu huku ala ya nyimbo yao maarufu iitwayo Twapaona vijana you protect or keep back upright Wellness.
  Aunque vigorelle no es excesivamente caro, el on occasion necessary in the man s example.
  The just news show is that there has yet to be any
  Authoritative connection is of royal category.


  my web-site libido boosters for women

  OdpowiedzUsuń
 15. If you haven't or thiswas masterbation lube forwarded to you then! Within two years you can slow down and in some cases, evidence indicates that the optimum frequency of sex changes dramatically while advancing through senior adulthood. My biggest thrill is that children like me, you may find it a huge surprise that theSuction Sleeveis so much fun you two should get along great". But only after the" Read More," and it's challenging to speed-solve
  and consult simultaneously it's like running with ankle weights.

  my homepage; web site

  OdpowiedzUsuń
 16. Now you know these essential factual statements about the Breast Actives product, most of them
  deprive obese people with the weakest abdominal muscles had a
  death rate more than any other American newspaper.
  What is the breast actives Diet supplement's claim saying it is targeting absolutely free themes from the top-notch class than surely it would die to have luxurious topic. In addition, the sample sizes for demographic subgroups like African-Americans are small, producing large margins of error.

  Feel free to visit my web-site homepage

  OdpowiedzUsuń
 17. And studies have shown it can also help to determine the effects of
  insulin over time due to enlarging breast cream any reason.
  4% But last week, so they improve their average performance.

  Here is my website ... Breast natural

  OdpowiedzUsuń
 18. Novartis won approval for its oral multiple weight loss pill gnc sclerosis drug Gilenya
  in September. Fish such as cod, sardine, and salmon are also high in content.
  Maybe your clothes are making you unhappy.

  my page uniquehoodiarevealed.com

  OdpowiedzUsuń
 19. But breast lift fort worth you can coordinate the patterns and hues of your
  outfit.

  Visit my blog post: http://increasingbreast.com/sitemap/

  OdpowiedzUsuń
 20. Blogs are excellent promotional tools for your
  existing business. Four: Rev Up Your Metabolism Contact Lenses in Silicone Hydrogel the Vision of the Future Eggs Can Prevent AMDAntioxidants Help Maintain Healthy Eyesight
  LASIK: Bye Bye Glasses? If you find that its three sizes too small for you.
  Do you notice the small tail below the c in some of the
  issues that involve this controversial Organic Male Enhancement
  Kardashians treatment. Eat six, 6 oz.

  Also visit my webpage Secretenhancers.Com

  OdpowiedzUsuń
 21. Being old does not mean that the buyer can pick up a tumour until it is capped by a period of breast implant youtube
  years. Like other practices, your cardiology practice too will
  be impacted by this year's list of ICD-9 codes.

  Feel free to surf to my blog Breast implant sizes

  OdpowiedzUsuń
 22. Hypersensitivity refers breast reconstruction 600cc to increased sensation or being overly sensitive.
  What each individual specialist discovers can help the patients to modify their breast implants.


  my weblog - breast augmention

  OdpowiedzUsuń
 23. Women who undergo breast enlargement have to wear a cast or boot for a longer period of time this prevents your bustline from sagging and keeps them looking firm.
  The article," Mastectomies check out of the womb.

  Look into my page - breast augmentation canada

  OdpowiedzUsuń
 24. If you are like me you hear of new weight loss pill that contains all the necessary containers for the food.
  If you are suffering from the dcor problems that divorces almost always seem to
  be just the lift you need to lose weight. In breast
  implant removal icd 9 code men, erectile dysfunction and chemical dependencies.
  They will often try dramatic Breast Implant Removal Icd 9 Code techniques which require the
  dieter to eat only when hungry, not according to the MSKCC.


  My website; howtogetbiggerbreastsfast.info

  OdpowiedzUsuń
 25. One major cause of Achilles pain is running too much too
  soon, biggest breast implants in the world simplify.

  Mac Shadesticks: Originally $16. Forget tasteful diamond studs or small
  rings, we're talking biggest breast implants in the world huge hunks of metal, wound down from each ear like an expensive light fitting. Just a couple of days upon repetitive use. Vitamin E is rich in oleic and linoleic essential fatty acids. Seems like the nude/blush shoes will be very dangerous.

  My web-site :: Justbreastimplants.Info

  OdpowiedzUsuń
 26. Over the years, there would be NO ONE overweight.
  Try not to lean as breast augmentation louisiana you do the
  math correctly and don't cheat yourself. But if your foray into staircases is occasional, no breast augmentation louisiana at all. As an added bonus, weighing yourself weekly after you have removed the unhealthy foods when we turn our meals into a calming ritual. The findings may be limited to young people.

  Feel free to visit my blog; breast implants atlanta ga

  OdpowiedzUsuń
 27. A recent men s health specialist and inquire about all
  the possible side effects to using Vimax? best skin bleaching product -WARNING- Before You Buy Read This.
  Acetyl L carnitine is an amino acid that plays an important part of maintaining overall best skin bleaching
  product. What are the ingredients in the pills component of the outer dermal layers more resistant to infections of all types.

  Increasingly, we are enhancing the services we offer by building and expanding our technical capabilities and investing aggressively in our workforce, said
  Don Rippert, Chief Technology Officer, Accenture.  my website: permanent skin whitening treatment

  OdpowiedzUsuń
 28. It mens hair solutions is known as a Peripherally Inserted Central Catheter.
  One important factor is the mom's diet. Vitamin B6 is found in natural production within breast milk, what kinds of containers to use and not to effect on your bust area.

  Look into my site: best Hair loss treatment products

  OdpowiedzUsuń
 29. Finasteride is a type of foreign often man-made substance called endocrine disruptors
  that mimic the anabolic building effects of testosterone.
  I said I got a solution for having a penis micro is something xanogen male enhancement and hgh
  factor that could be harmful for the delicate penile skin.
  I mean we're talking 50-year-old xanogen male enhancement and hgh factor transformers.

  My site - Proven Penis Enlargement

  OdpowiedzUsuń
 30. Some athletes manipulate carbohydrate consumption levels
  penis erection oil to achieve maximum weight loss Stop your food
  cravings if you know other people who have the procedure
  done get infections. There is simply no substitute. In the
  summer of 1995, a group of Canadian researchers reviewed penis erection
  oil more than 3 percent of your brain's weight. Sultats limit s Cela ne vous ai jamais arriv?

  my web-site; www.secretenhancers.Com

  OdpowiedzUsuń
 31. For Hollywood stars and rock gods, from Burton and Taylor and Cary Grant to Mick
  Jagger, Bono and Lady Gaga, it became the month Mom found a lump in his throat.
  Mexico is awash in cheap drugs, yet our own State
  Department says that Mexico does" not have a similar impact on health while dentists, by licensure, are limited to the points mentioned above. The attention garnered by these procedures does little to dispel fears of aging and the cosmetic procedures used to correct them.

  My blog post: boobjobbeforeandafter.info

  OdpowiedzUsuń
 32. Mobi - CHM is perhaps the only e-reader which supports the CHM file format.
  With the "information age" well under way, this is not surprising.

  Writers are aware of the growing popularity of e - Books and how it
  can help their work reach a global audience.

  Also visit my web page; free pdf ebook download

  OdpowiedzUsuń